Kariera

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji mokrej

Fidor k/Końskich

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Dozowanie surowców do produkcji wg receptury
  • Pakowanie wyrobów do wiader lub kanistrów

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracy
  • sumienności
  • dobrej organizacji pracy
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

  • szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00 pod numerem telefonu: 600320409

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego